خدمات افزایش سرعت سایت

با خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس سایت سون وردپرس وبسایت وردپرسی شما در کمترین زمان برای کاربر لود می شود. سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتورهای افزایش تجربه کاربری و کسب رتبه برتر در گوگل از طریق سئو سایت است. به همین صورت زمانی که سرعت سایت وردپرسی شما بالا باشد، شانس بالارفتن میزان فروش کالا و خدمات تان نیز دارید. برای سفارش افزایش سرعت سایت وردپرسی خود می توانید از طریق پر کردن فرم درخواست، این کار را انجام دهید.

قیمت خدمات افزایش سرعت سایت؟

قیمت افزایش سرعت سایت وردپرسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای دانستن قیمت لازم است که ابتدا فرم درخواست را پر کنید تا پشتیبان های سایت سون وردپرس با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

برخی از اقدامات در جهت خدمات افزایش سرعت سایت

بهینه سازی تصاویر سایت

یکی از مهم ترین کارها کاهش حجم تصاویر سایت است. تصاویر بیشترین منابع سروری را به خود اختصاص می دهند که بهینه سازی آنها برای سئو و تجربه کاری بهتر بسیار مهم است.

بیشتر
بهینه سازی CSS

بهینه سازی کدهای css سایت وردپرس به بهینه تر شدن سرعت سایت و افزایش سرعت لود کمک زیادی می کند. فشرده سازی سی اس اس اولویت دوم ماست.

بیشتر
بهینه سازی JS

بهینه سازی جاوا اسکریپت های سایت وردپرسی حجم منابع مصرفی و میزان ریکوئست رفت و برگشتی به سمت سرور را کم می کند. لود صفحات شما کمتر می شود.

بیشتر
فعال کردن کش سایت

در سایت وردپرس کش کردن کاربرد بسیار ضروری است. کش کردن برخی از کدها و تصاویر میزان لود صفحه شما را بسیار کم می کند. این کار با افزونه و برخی از خصوصیات سرور انجام می شود.

بیشتر
بررسی هاست یا سرور سایت

اولین اقدامی که برای بررسی سرعت سایت شما انجام می دهیم، این است که سرور یا میزبانی وب شما را به لحاظ فنی و کیفی بررسی می کنیم تا مناسب بودن و نبودن آن را اطلاع دهیم.

بیشتر
بررسی افزونه های سایت

افزونه های زیاد یا غیرقابل استفاده می تواند باعث سنگینی سایت وردپرسی شما شود. به همین خاطر تک تک افزونه های نصب شده بر روی سایت تان را بررسی می کنیم.

بیشتر

تحلیل رایگان سئو

شما می توانید با پرکردن فرم زیر تحلیل سئو سایت خود را از ما بصورت رایگان دریافت کنید.