افزایش سرعت سایت المنتوری

چرا افزایش سرعت سایت المنتوری و وردپرس اینقدر مهم است؟ سرعت یکی از مهمترین فاکتورها در زمینه سئو سایت است. اکثر سایت هایی که با المنتور طراحی می شوند، مشکل کند شدن سرعت و لود صفحات خود را دارند. اگر به خصوص از اددان های آن استفاده کنند. ما در تیم سون وردپرس، این مسئله شما را حل کرده ایم و با ارائه خدمت بهینه سازی سرعت سایت های المنتوری به شما کمک می کنیم. کافی است که با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

دلایل اهمیت افزایش سرعت سایت المنتوری

اگر شما بر روی سئو سایت خود کار می کنید و قصد دارید که از طریق ترافیک ارگانیک مشتری یا کاربر برای سایت خود جذب کنید، سرعت سایت اهمیت زیادی دارد. به توصیه گوگل، سرعت مناسب بارگذاری سایت باید 3 ثانیه و کمتر از آن باشد. این یعنی اینکه شما تنها 3 ثانیه زمان دارید که نظر کاربر را جلب کنید. البته با توجه به وضعیت اینترنت در ایران، طبق تجربه این زمان به 4 یا 5 ثانیه باشد هم خوب است. اگر از صفحه سازهای وردپرس در طراحی سایت خود استفاده کرده باشید، ممکن است که دچار افت سرعت و کاهش لود صفحات شوید. چرا که کدهای بیشتری را به سایت شما اضافه می کنند.

کاهش بستن صفحه توسط کاربر
افزایش میزان نرخ تبدیل شما
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
کاهش مصرف منابع هاست و سرور شما

اصلا چرا سرعت سایت المنتوری من کم می شود؟

دلایل کاهش سرعت سایت های المنتوری و وردپرس

همان طور که گفتیم سرعت لود شدن صفحات در سئو سایت شما تاثیر زیادی دارد. در این قسمت به دلایل کاهش سرعت سایت ودرپرسی می پردازیم:

تحلیل رایگان سئو

شما می توانید با پرکردن فرم زیر تحلیل سئو سایت خود را از ما بصورت رایگان دریافت کنید.